خانه

VEDALI HARDWARE CO., LTD

نمایه شرکت

با سال ها شهرت در سخت افزار واصل، CO VEDALI سخت افزار.، LTD وارد سخت افزار ثبت و توسعه زیادی را در این سال به دست آورد، ما باید بیش از 100 کارمند و 20 مهندس در تحقیق و توسعه، و چند شاخه که در سخت افزار های مختلف برای قریب به اتفاق تخصصی خواسته ها .

محصول مورد نظر ما را پوشش می دهد بست (پیچ و مهره، آجیل، ناخن، واشر، پین)، مهر زنی قطعات، ماشین قطعات، قالبگیری تزریقی قطعات پلاستیکی که از و یا از مواد مختلف برای هر زمینه در صنعت، کشاورزی و خدمات ساخته شده است. ما خود را ماشین آلات فرآیند پیشرفته و کارگران ماهر با تجربه برای اطمینان از محصولات در با کیفیت بالا ساخته شده است. ما قادر به ادامه طرح های ویژه برای پروژه های جدید و ارائه راه حل های خوب برای مشکلات سخت در طول عملیات، و خدمات نصب شده برای ما در دسترس هستند.

ما انجام سیستم مدیریت ISO برای مدیریت عادی ما قرار داده و سبک مدیریت خوب بر اساس hommization، بازده، technicalization با توجه به موقعیت های واقعی ما است. محصولات ما به بسیاری از کشورها و یا مناطق در جهان فروخته شده و در خدمت بسیاری از زمینه ها، به شما خوش آمد برای ارسال سوالات به ما و به دنبال به جلو به همکاری.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

1 در سال 2000 سال تاسیس و وارد حوزه دکمه.

2 به مهر زنی قطعات در سال 2005 سال کردم و مقیاس برای دکمه ظرفیت تولید سالانه گسترش تا 500 تن.

3 Expolied قطعات ماشین در سال 2008 سال.

4 قطعات قالب تزریق پلاستیک سرمایه گذاری در سال 2010 سال.

VEDALI HARDWARE CO., LTD
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : VDL

تعداد کارمندان : 50~120

فروش سالانه : 2000,000-3500,000

سال تاسیس : 2000

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین VEDALI HARDWARE CO., LTD گواهینامه ها چین VEDALI HARDWARE CO., LTD گواهینامه ها چین VEDALI HARDWARE CO., LTD گواهینامه ها چین VEDALI HARDWARE CO., LTD گواهینامه ها